زارعی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 399 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت از خدمات مجتمع فرهنگی، تربیتی و خوابگاهی کمیته امداد استان بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛ عیسی زارعی افزود: برای ارائه خدمات در این مجتمع ها مبلغ 2 میلیارد و 521 میلیون و 667 هزار ریال توسط این نهاد هزینه شد که ارائه این خدمات شامل برنامه های مختلف آموزشی، تربیتی و مشاوره ای بوده است.

زارعی ادامه داد: 5 هزار و 202 نفر از دانش آموزان و دانشجویان از خدمات کانون های دائم و مقوت تابستانی بهره مند شدند و مبلغ 620 میلیون و 619 هزار ریال در این راستا هزینه شده است.

وی اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی فنی و حرفه ای، هنری و ورزشی در کانون های دائم و موقت تابستانی، تشکیل کلاس های کانون جوانان پیرو ولایت، برگزاری جشنواره قرآنی، معرفی دانش آموزان به سایر دستگاهها، فعالیت های آموزشی نظام جامع آموزشی در کانون، برگزاری کلاس های آموزشی و تربیتی در مجتمع های خوابگاهی از دیگر خدمات این نهاد است که در مجتمع ها و کانون ها ارائه می‌شود.

مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان به برنامه اردوها اشاره و خاطر نشان کرد: هزار و 657 نفر از افراد تحت پوشش این نهاد به اردوهای زیارتی و سیاحتی در طی این مدت اعزام شده اند و اعتبار هزینه شده برای برپایی این اردوها یک میلیارد و 982 میلیون و 130 هزار ریال بوده است.