مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان طی نامه ای حکم انتصاب رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد را ابلاغ کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، حجت الاسلام سیدشکرالله زندوی در متن این حکم چنین آورده است: نظر به صلاحیت و تجارب مفید جنابعالی در امور فرهنگی تبلیغی و آشنائی شما با منطقه به موجب این حکم به سمت رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان حاجی آبا منصوب می شوید.

با توجه به حساسیت زمان و تهاجم همه جانبه دشمن در جبهه فرهنگ و دین و با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری((مدظله العالی)) بویژه تاکید معظم له بر نوسازی معنوی شایسته است در جهت تنظیم روابط اداره با سایر دستگاهها و بوی‍ژه شخصیتها و دستگاههای فرهنگی و جلب همکاری آنان و سازماندهی مناسب اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در راستای اجرای برنامه ها و جذب مبلغین به منظور انتقال صحیح فرهنگ اسلام ناب به جامعه به ویژه اهتمام به تربیت و هدایت قشر جوان کشور برنامه ریزی جدی و جامعی را مد نظر قرار دهید.

امید است با اتکال به الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج)و با رعایت تقوا و حسن تدبیر و توجه به ضوابط تشکیلاتی همواره موفق و موید باشید.رجاء واثق دارم کلیه پرسنل شریف وزحمتکش آن اداره در جهت تحقق اهداف فوق با شما همکاری و همیاری خواهند داشت.

درخاتمه لازم میدانم از خدمات ارزشمند و خالصانه حجت الاسلام والمسلمین فوادیان در طول دوران مسئولیت آن اداره تقدیر و تشکر نمایم.