شهردار بندرعباس از یک کارگر حوزه تخلفات خدمات شهری شهرداری بندرعباس که دچار ضایعه نخاعی شده، عیادت کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، عباس امینی‌زاده در این خصوص اظهار کرد: تکریم کارکنان و کارگران شهرداری یکی از وظایف مدیران است.

وی با بیان اینکه جویا شدن از احوال مجموعه تحت مدیریت باید مد نظر مدیران بخش‌های مختلف شهرداری باشد، افزود: اعمال حمایت‌های معیشتی، تکریم کارکنان و توجه به نیاز‌ها و رفع مشکلات آنان اساس و زیربنای بهره‌وری در کار و ارتقای سطح خدمات ‌رسانی به مردم به شمار می‌رود.

شهردار بندرعباس خاطر نشان کرد: اعمال سیاست‌های تشویقی جزو برنامه‌های شهرداری بندرعباس است و در عین حال تلاش برای تحقق اصل تکریم کارکنان و کارگران خدوم این مجموعه را یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های کاری خود در این دوره مدیریتی می‌باشد.

امینی‌زاده تصریح کرد: کارکنان و کارگران باید شهرداری را خانه خود دانسته و علاوه بر لذت بردن از خدمت در این مجموعه، در برابر مردم و مشکلات و مطالبات آن‌ها خود را مسوول بدانند و این مهم جز از طریق توجه به نیازهای اولیه کارکنان از سوی مدیران قابل تحقق نیست.

گفتنی است، صادق جهاندیده، از پرسنل مجموعه ستاد تخلفات معاونت خدمات شهری شهرداری بندرعباس بر اثر حادثه، دچار ضایعه نخاعی گردیده است.

در این آیین مقرر شد تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز وی از سوی شهرداری بندرعباس تأمین گردیده و پیگیری‌ها برای کمک مالی نیز انجام شود.