خادم گفت :تلاش می شود تا با انجام امور فرهنگی و تقویت فرهنگ عمومی در استفاده از حمل و نقل مسافر درون شهری ، مزایای این شغل پر زحمت بیشتر دیده شود . 

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس گفت: یکی از معضلات عمده و موجود در ناوگان تاکسیرانی بندرعباس حضور و دخالت مسافربرهای غیر قانونی و بدون مجوز است که برنامه های مناسبی برای رفع این معضل در حال انجام است و تقاضای ما از تاکسیرانان زحمتکش، همت و تلاش بیشتر در ارائه خدمات به شهروندان با حرکت و جنب و جوش مضاعف تاکسیها در بین مسیر برای جلوگیری از فعالیت مسافربرهای غیر مجاز می باشد .

وی اضافه کرد: علیرغم مشکلات و معضلات فرآروی ناوگان تاکسیرانی، تاکسیرانان می بایست برای تجدید حیات شرکت تعاونی و نیز پویایی این بخش تلاش و همبستگی بیشتری داشته باشند.

خادم در پایان ضمن امیدواری به حل مشکلات ، عنوان کرد : تاکسیرانان همواره سفیران فرهنگی جامعه هستند و به عنوان امانتداران واقعی مسافران شهرت دارند .

در این دیدار از ۱۳ نفر از تاکسیرانان برتر با اهدا لوح سپاس و کارت هدیه قدردانی شد. اسامی این عزیزان :۱-حسین واحدی سرریگانی(تاکسیران فداکار ) ۲- حمید شریفی و ۳-محمد شهبازی (تاکسیرانان امانتدار ) ۴-هدایت اله روزبهی ۵- ایرج درویشی ۶- مسعود غلامحسینی ۷-محمد رشید اسلامی ۸-علی پورملایی ۹-احمد زاهدی درگیری ۱۰-هیبت اله نژادبهرامی ۱۱-محمد غلامشاهی ۱۲-مهدی صمیمی ۱۳-چنگیز نامبرده (تاکسیرانان فعال و نمونه )