جلسه هماهنگی ستاد دهه مبارك فجر شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر در محل فرمانداری بندرعباس برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : ایام الله دهه فجر یاد آور تجلی ایمان ، اراده و شكوه بی بدیل مردم ایران اسلامی است كه با هدایت و رهبری امام راحل و توكل به خدا توانستند شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی را به منصه ظهور برساند .

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطرنشان كرد : پیروزی انقلاب اسلامی مرهون رشادت ها و جانفشانی های غیور مردانی است كه برای استقلال میهن و رهایی از استبداد جان خود را نثار نظام مقدس جمهوری اسلامی كردند .

رئیس ستاد دهه مبارك فجر شهرستان با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی یک موهبت الهی است اضافه کرد : لازم است برنامه ریزی جدی در رابطه با معرفی مبانی انقلاب و آرمان های بلند امام راحل و شهدای گرانقدر نظام اسلامی برای نسل جدید در دهه مبارک فجر انجام شود .

این مقام مسئول در ادامه با تاكید به مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان افزود : باید با استفاده از ظرفیت ها و برنامه ریزی منظم ، مدون و زمانبندی مناسب در خصوص برگزاری هر چه با شكوهتر مراسمات دهه مبارك فجر و حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تلاش خود را به كار گیرند و این امر باید در شهر بندرعباس به عنوان مركز استان با استفاده از تجارب سنوات گذشته زیبنده تر برگزار گردد .

احمد پویافر در پایان با اشاره به افتتاح پروژه های متعدد عمرانی در سطح شهرستان اذعان داشت : مسئولان دستگاهای اجرایی با برنامه ریزی و جدیت تمام نسبت به تكمیل پروژه های عمرانی در دست اقدام ، تلاش كنند زیرا دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای نظام به مردم و تبیین ارزش های انقلاب اسلامی است .

پویافر همچنین از جمله برنامه های این ایام الله را دیدار با خانواده های ایثارگران ، دیدار با سالمندان ، عیادت از بیماران در مراكز درمانی در شهر بندرعباس اعلام نمود .