جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بندرعباس به ریاست احمد پویافر در محل فرمانداری بندرعباس برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : ایام الله دهه مبارک فجر نقطه عطف تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است و فرصت مغتنمی است تا بتوانیم پاسخگوی خون شهدا و ایثارگران انقلاب باشیم و یكبار دیگر با یاد و خاطره شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری بیعت کنیم .

رئیس ستاد دهه مبارك فجر شهرستان در ادامه بیان داشت : تعامل و هماهنگی دستگاههای اجرایی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی دهه فجر یك امری ضروری است چرا كه تنوع و نوآوری در اجرای برنامه ها می تواند زمینه ساز حضور پررنگ تر مردم در گرامیداشت این ایام باشد .

احمد پویافر در ادامه با تأکید بر حضور گسترده مردم در مراسم گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر یاد آور شد: باید با ارزشهای آن و آرمانهای بلند امام راحل و شهدای سرافراز مهین اسلامی بیشتر و بهتر آشنا گردند زیرا دشمن در پشت مرزهای كشور تمام تلاش خود را به كار گرفته تا از طریق تهاجم فرهنگی بین جوانان و ارزشهای دینی و انقلاب اسلامی فاصله ایجاد نماید و در این بین نقش صدا و سیما و مطبوعات در انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی به آحاد جامعه و علی الخصوص جوانان و نوجوانان موثر و كاربردی است .

وی با بیان اینکه برای هر کمیته وظایف خاصی تعریف شده است ، افزود : کمیته‌های ستاد دهه فجر برای ارائه برنامه‌های مناسب فرهنگی اهتمام بیشتری داشته باشند .

پویافر در پایان اذعان داشت : غبار‌روبی و عطر افشانی گلزار شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی مختلف و برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی از جمله برنامه های دهه فجر هستند.