معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: نگاه مدیران باید نسبت به موضوع وحدت ویژه باشد تا شیعه و سنی و همه اقوام و مذاهب زیر یک پرچم و در آرامش زندگی كنند.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، بهروز اکرمی در آئین معارفه فرماندار شهرستان بندرخمیر، عنوان كرد: دولت تدبیر و امید شاخصه های عمده و میثاقی که در زمان انتخابات وعده داده بود را پیگیری می کند كه یکی از این شاخص ها حل مشکلات اقتصادی مردم است.

وی ادامه داد: دولت عزم خود را جزم کرده تا تورم را کم کند كه این كار به نتیجه رسید و همچنین در اواخر دولت قبلی رشد اقتصادی كشور به حدود منفی شش درصد رسیده بود اما اکنون شاهد هستیم که این رقم مثبت شده و كشور از ركود اقتصادی خارج شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم تا اطلاعات غلط به مردم ندهیم، به مردم دروغ نگوییم و همه را با یک چشم ببینیم و اینگونه است که اخلاق در جامعه احیاء خواهد شد.

اكرمی تصریح كرد: باید به مسئله وحدت یک نگاه سمبلیک نداشته باشیم و باید نگاه ما ویژه باشد همان طور که نظام نگاهی ویژه به این موضوع دارد و نگاه مدیران باید نسبت به این موضوع ویژه باشد تا شیعه و سنی و همه اقوام و مذاهب زیر یک پرچم و در آرامش زندگی كنند.

شایان ذكر است؛ حجت الاسلام و المسلمین جهانگیری امام جمعه شهرستان بندرخمیر نیز در این مراسم بیان داشت: در هفته گذشته که هفته وحدت نام داشت مراسمات بسیار خوبی در شهرستان با حضور برادران اهل تسنن و تشیع برگزار شد و امسال ازهر سال مراسمات با شکوه تر بود و می شود وحدت واقعی را در شهرستان بندرخمیر دید.

همچنین علیرضا نصری فرماندار شهرستان بندرخمیر نیز در این مراسم ابتدا برنامه های خود را عنوان کرد و گفت: برای بهتر اجرایی كردن این برنامه ما باید همه دست به دست هم دهیم تا بتوانیم به نحو مطلوب این برنامه ها را عملیاتی کنیم.

در پایان این مراسم نیز علیرضا نصری به عنوان فرماندار شهرستان بندرخمیر معرفی شد.