فرماندار پارسیان گفت: اقدام نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) نشان دهنده گسترش اسلام در اروپاست.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، محمد رادمهر' نسبت به هجمه ی گسترده استکبار جهانی علیه مقدسات اسلامی افزود: دشمنان اسلام به شیوه های مختلف به مقدسات اسلامی حمله ور شده اند که یکی از راههای آنها اهانت به ساحت پیامبراسلام (ص)، رسول رحمت و مهربانی است.

وی با بیان اینکه آنها نخواهند توانست به اهدافشان برسند بلکه موجب گسترش اسلام در جهان می شوند، اضافه کرد: هرگونه تلاش درجهت اختلاف در میان امت اسلامی را که توسط بیگانگان و عناصر وابسته به آنان انجام می گیرد، محکوم است.

فرماندار پارسیان یکی از ضرورت های امروز جهان اسلام را حفظ وحدت واتحاد وهمدلی مسلمانان دانست وتاکید کرد: این حرکات توطئه ای حساب شده از سوی استکبار به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم بین الملل درجهت تکمیل پروژه اسلام هراسی می دانیم.

وی ادامه داد: حرکت مستقیم و پرشتاب کاروان انقلاب اسلامی مرهون کاردانی و رهبری کم نظیرمقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و حضور آحاد ملت ایران اسلامی در صحنه است.

رادمهر افزود: مسلمانان با پیروی از مکتب قرآن و دین خود، مردمانی آزاد هستند که پاسداشت حقوق همه مذاهب را خواستارند.

وی تجمع مردم شهرستان پارسیان را در محکومیت اهانت روزنامه شارلی کاری ارزشمند دانست وگفت: مردم این شهرستان ازجمله دانشجویان، دانش آموزان، حوزه های علمیه، روحانیون، بازاریان و ادارات وسایر اقشار فردا ساعت 10 صبح از میدان جمهوری دراعتراض به این اقدام ضدانسانی دست به تجمع می زدند.

شهرستان پارسیان 40 هزار نفر جمعیت دارد که در 500 کیلومتری غرب بندرعباس مرکزاستان هرمزگان واقع است.