مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس از تعیین تکلیف 248 دستگاه تاکسی نیمه ‌فعال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، مصطفی خادم در این ارتباط اظهار کرد: این سازمان انجام طرح آمار برداری میدانی و طرح دفترچه عملکرد را به منظور پایش تاکسی‌های فعال از تاکسی‌های نیمه‌ فعال و حتی غیر فعال را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: این اقدام به ضرورت نظارت و مدیریت در ناوگان تاکسیرانی و در راستای ارائه خدمات مناسب و مؤثر به شهروندان و مسافران در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس خاطر نشان کرد: در همین رابطه لیست‌های مختلفی از تاکسی‌های غیر فعال و نیمه ‌فعال مشخص اعلام کرده است.

خادم تصریح کرد: در همین رابطه و با انجام طرح‌های آماربرداری میدانی و دفترچه عملکرد از خطوط تاکسیرانی میدان 17 شهریور به بلوار امام حسین، برق - 600دستگاه، برق - کوی ملت، برق – بندر شهید باهنر و ویژه فرودگاه لیست 248 دستگاه تاکسی درون‌ شهری که نیمه فعال خدمات ارائه می‌کردند، جهت تعیین تکلیف نهایی اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه بندرعباس شهری تاکسی ‌محور است، گفت: این ظرفیت مهیاست و اقبال عمومی در استفاده از تاکسی، بندرعباس را بعنوان شهر تاکسی‌ محور معرفی کرده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس ادامه داد: به همین دلیل تاکسیرانان باید از این پتانسیل بهره‌برداری لازم و مناسب را داشته باشند و در تداوم محوریت تاکسی بجای گزینه‌های دیگر تلاش و با حضور مؤثر و مستمر از فعالیت مسافربرهای غیر مجاز در سطح شهر بندرعباس جلوگیری کنند.

خادم اعلام کرد: لیست تاکسی‌های نیمه ‌فعال طبق روال گذشته در سایت تاکسیرانی بندرعباس به آدرس WWW.TAXIBND.IR موجود می‌باشد و از طریق پیام‌کوتاه و نشریات محلی و حتی نمایندگان خطوط نیز اطلاع‌رسانی می‌گردد.

وی تصریح کرد: تاکسیداران باید قبل از ارسال لیست به مراجع قانونی دیگر، برای پیگیری و رفع مشکل به سازمان تاکسیرانی بندرعباس مراجعه نمایند.