مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری دفاع مقدس بندرعباس از درخشش فیلم«مسجد بچه ها» اثر واحد هنری این کانون در پنجمین جشنوارهمردمی فیلم عمار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ،عبدالله ضیایی گفت: این فیلم که به نویسندگی و کارگردانی عباس عباس زاده یکی از اعضای فعال کانون تولید شده است که در سینما فلسطین تهران اکران شد.

وی افزود: در این فیلم ۲۰ دقیقه ای، نحوه برخورد با کودکان، نوجوانان و جوانان در مسجد، آسیب های این بخش و همچنین راهکارهای رفع آن به تصویر کشیده شده است.

ضیایی عنوان کرد: فیلم «مسجد بچه ها» به مدت ۳۰ روز از اول تا آخر مرداد ماه سال جاری در کانون فرهنگی هنری دفاع مقدس ساخته شد.

وی ادامه داد: علی رضا زاده، علی نسبی، علی ابراهیمی، فرشید صفرزاده و عباس عباس زاده از اعضای کانون دفاع مقدس در این فیلم به ایفای نقش کرده اند.

این فعال فرهنگی خاطر نشان کرد: پیش از این نیز عباس عباس زاده، مستند«کیست مرا یاری کند» با موضوع انتظار و وظایف منتظران و ضرورت توجه بیش از پیش به فرهنگ مهدوی را تولید کرده بود.

گفتنی است؛ کانون فرهنگی هنری دفاع مقدس مسجد حضرت فاطمه معصومه(س) شهرک طلائیه بندرعباس در طول سال برنامه های شاخصی را در راستای جذب جوانان به مسجد اجرا می کند