استاندار هرمزگان گفت: عدم هماهنگی در خدمت به مردم و عدم نظارت از جانب مدیران استانداری و فرمانداران پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، دكتر جاسم جادری در نشست شورای مدیران استانداری هرمزگان، عنوان كرد: این نشست باید به شورای مشورتی توسعه استان تبدیل و بصورت فصلی برگزار گردد.

دكتر جادری در ادامه افزود: مردم باید روز به روز شاهد افزایش هماهنگی در مجموعه های مدیریتی استان باشند و این در حالیست كه ما یك تیم هستیم و باید با مشاركت و همراهی و همدلی كار كنیم و از همه ظرفیت ها استفاده نمائیم.

وی خاطر نشان كرد: عدم هماهنگی در خدمت به مردم و عدم نظارت از جانب مدیران استانداری و فرمانداران پذیرفتنی نیست.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان افزود: اجازه ندهید با عدم هماهنگی و ایجاد حاشیه برای مردم مشكل درست شود و مدیران حق ندارند با تكروی، بدنبال تحمیل دیدگاه و نظر خود باشد چرا كه ما بر این اعتقادیم كه باید كارها بر اساس خرد جمعی پیش رود.

وی اضافه كرد: بجز خدمت به مردم، وفاداری به نظام و رهبری و همراهی و همفكری با دولت معیار و شاخص دیگری ندارم و هركسی بخواهد از این شاخصه ها عبور كند با او برخورد می كنم چرا كه به كسی تعهدی ندارم و عقد اخوت نبسته ام.

دكترجادری تصریح كرد: فرمانداران نظارت را بر حوزه خود قوی تر كرده و به رفع گرفتاری های مردم بپردازند و حضور مردم درحماسه 22 بهمن كه نشان از عمق و علاقه به نظام، انقلاب و ولایت داشت را با این خدمات پاس بدارند.

وی افزود: مدیران از رفتارهای انتخاباتی جدا پرهیز كنند چرا كه من اجازه بهم خوردن بی طرفی را در انتخابات به هیچ كس نخواهم داد و بنده به عنوان نماینده عالی دولت حفظ بی طرفی را در هرمزگان رصد خواهم كرد و حق اجازه و استفاده بیت المال را به نفع كاندیدای خاص نخواهم داد و معاونین و مدیران و مشاورین نیز باید مجری و امانتدار باشند.

نماینده عالی دولت در هرمزگان در خاتمه گفت: هرمزگان استانی استراتژیك و ملی است و باید مدیران نقش خود را در تدوین برنامه ششم توسعه افزایش دهند و با برنامه و چشم انداز كار كنند.