مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در سفر به قشم با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، در این دیدار که در اداره تبلیغات اسلامی قشم انجام شد طرفین در مورد مسائل فرهنگی شهرستان بحث و گفتگو کردند.

حجت الاسلام سیدشکرالله زندوی اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بزرگی در بخش های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی برای ایران اسلامی، منطقه و جهان به ارمغان آورد .

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان افزود: گشودن راه جدید پیش پای مسلمانان و جهانیان از دیگر دستاورهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران است. این انقلاب راه جدیدی را پیش پای بشر گشود که آن اسلام و مردم سالاری دینی بود.

عزت کمال زاده فرماندار قشم ضمن ابراز رضایت از عملکرد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم اظهارداشت: بیگانگان با مطالعه و کسب تجربه بیشترازاسلام با هدف ایجاد اختلاف و تفرقه و ضربه زدن به اسلام قدم برداشته اند .

فرماندار قشم گفت: همه نسل های انقلاب باید از جان فشانی های مردم به منظور پیروزی انقلاب اسلامی باخبر شوند تا آیندگان، از عظمت حرکت خودجوش مردمی که در سال ۵۷ به وقوع پیوست، باخبر شوند.

کمال زاده با بیان اینکه دشمن شناخت بیشتری از اسلام دارد ، افزود : دشمن با شناخت بیشتر از اسلام همیشه به دنبال مشکل آفرینی در قالب های متعدد از قبیل تحریم های تحمیلی ، تنش های داخلی و غیره بوده است .

وی ابرازداشت :مردم این جزیره همیشه با اتحاد ویکپارچگی محکم واستوار مقابل هجمه های دشمن ایستادگی کرده اند .