مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در آیین اختتامیه سومین جشنواره سرود رضوی روستایی کشور گفت: هنر زمینه های لازم برای تقویت فرهنگ عرفانی و معنویت را در خود دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، علیرضا درویش نژاد ضمن قدردانی از تلاش های فرهنگی مردم روستای کردر رضوی میناب اظهار داشت: روستای کردر رضوی یکی از فعال ترین روستاهای کشور در زمینه فرهنگی است که توانسته به یمن تلاش و ارادت مردمش به امام رضا (ع) به عنوان پایگاه معنوی در جهت ترویج فرهنگ رضوی خود را معرفی کند.

وی بیان کرد: هنر زمینه های لازم برای تقویت فرهنگ عرفانی و معنویت را در خود دارد و جشنواره سرود رضوی تلاشی در جهت تحقق بخشیدن به این امر مهم می باشد.

درویش نژاد بر استمرار و تقویت جشنواره سرود رضوی تاکید کرد و افزود: جشنواره سرود رضوی رویدادی بزرگ و پراهمیت در کشور است که می باید مورد توجه و حمایت جدی قرار گیرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان ادامه داد: استمرار این حرکت پر شور می تواند استعداد و توانمندی های فرهنگی روستاهای کشور را به منصه ظهور برساند و همچنین باعث نشاط اجتماعی در بین اهالی روستاهای کشور شود.

گفتنی است آیین اختتامیه و معرفی نفرات برتر سومین جشنواره سرود رضوی روستایی کشور صبح روز جمعه ۲۴ بهمن در روستای کردر رضوی میناب و با حضور استاندار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، و جمعی از مسئولان و مردم برگزار گردید.