به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، دادخدا قلندری ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان که با حضور مدیر آموزش و پروش، بخشدار بمانی، امام جمعه اهل سنت و دیگر اعضا کارگروه برگزار شد، با بیان اینکه مهم ترین سرمایه برای توسعه و پیشرفت هر نسل و جامعه‌ای سرمایه انسانی است، گفت: انسان همیشه و در هر حال نیازمند به فراگیری علم و دانش و تلاش و کوشش برای بالا بردن معرفت اخلاقی در راستای رسیدن به کمال انسانی است.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش مادر تمام ادارات و نهادهاست افزود: مهم ترین شورای هر شهرستان شورای آموزش و پرورش و مهم ترین سرمایه برای توسعه و پیشرفت هر نسل و جامعه‌ای سرمایه انسانی است.

دبیر شورای آموزش و پرورش سیریک گفت: به زودی اردوگاه فرهنگی، تفریحی، ورزشی و گردشگری بسیج دانش‌آموزی شهرستان سیریک در زمینی به مساحت دو هکتار در کنار ساحل شهر سیریک احداث می‌شود.

قلندری افزود: به منظور تشویق و بالا بردن توان علمی و ایجاد انگیزه و شور و نشاط میان دانش آموزان تندیس افتخار پیشرفت تحصیلی همراه با اهدا سکه طلا برای داش‌آموزان، خانواده‌ها و مدارس شهرستان سیریک به عنوان سه رکن آموزشی در طول سال تحصیلی در نظر گرفته شده است.