به گزارش خبرنگار برنا از همدان به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری همدان، مصطفی شیرمحمدی مشاور استاندار و رییس گروه مشاوران جوان استان همدان اظهار داشت: نیمه مهرماه سال جاری همایش یک‌روزه نخبگان جوان استان همدان برگزار خواهد شد.

مشاور استاندار و رییس گروه مشاوران جوان استان همدان در ادامه افزود: در این همایش نخبگان علمی و مبتکران جوان، قهرمانان عرصه‌های ورزشی، هنرمندان جوان از رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری، اقلیت‌های مذهبی و طیف‌های مطرح جوان شرکت خواهند داشت.

شیرمحمدی با بیان این‌که این همایش متشکل از طیف برادران و خواهران فرهیخته استان همدان و با حضور نمایندگان نهاد ریاست جمهوری و به ریاست استاندار محترم خواهد بود، گفت: در این همایش یک‌روزه به بررسی مسایل روز استان در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی خواهیم پرداخت.

مشاور جوان استاندار همدان حضور بیش از 400 نخبه جوان را در این همایش قطعی دانست و تصریح کرد: پس از برگزاری نشست استانی، دیدار با رییس محترم جمهوری اسلامی ایران در دستور کار مجمع ملی نخبگان جوان قرار دارد.

شیرمحمدی اضافه کرد: از هر فرصتی برای تعالی فرهنگی استان و بهره‌مندی جوانان از فرصت‌های بدیع مشارکت‌های اجتماعی استفاده خواهیم کرد تا استعدادهای بالقوه را به صحنه توانمندی‌های بالفعل برسانیم.