به گزارش خبرگزاری برنا از همدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ احمد استخری اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه شخصی به نام اصغر-ش قصد دارد با یک‌دستگاه خودرو پراید مقادیری مواد مخدر را وارد شهرستان کند، بلافاصله اقدامات پلیسی برای دستگیری متهم و کشف مواد مخدر مورد نظر اجرا شد.

وی افزود: در این زمینه اکیپی از ماموران در مسیر تردد خودروی یادشده در محور اصلی ورودی شهرستان اقدام به برپایی ایست و بازرسی کردند که ماموران هنگام انجام ماموریت های محوله به حرکات راننده و سرنشینان یک‌دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند که در این لحظه خودروی پراید از محل ایست و بازرسی متواری شد.

سرهنگ استخری ادامه داد: ماموران که حدس زده بودند خودروی متواری همان خودروی مورد نظر است بلافاصله اقدام به تعقیب و گریز کردند که با تلاش و مهارت ماموران، خودرو در نزدیکی یکی از روستاهای شهرستان فامنین متوقف و راننده و 3سرنشین آن دستگیر شدند.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: در بازرسی به عمل آمده از داخل خودرو یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین کشف و ضبط شد که متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی اعزام شدند.