به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، افتتاح ساختمان آتش‌نشانی زنگنه با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 300 میلیون ریال، کلنگ‌زنی بلوار انقلاب زنگنه با اعتبار یك میلیارد و 500 میلیون ریال، کلنگ‌زنی پارک شهدا و درختکاری و محوطه‌سازی شهر زنگنه با اعتبار یك میلیارد ریال توسط شهرداری زنگنه به بهره‌برداری رسید. 5 واحد مسکونی در روستاهای بیغش، دره میانه علیا و گرجایی با اعتباری بالغ بر یك میلیارد و 50 میلیون ریال به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) افتتاح شد.

افتتاح جدول‌گذاری و کانال‌کشی روستای گلپرآباد و همزمان در روستای کمازان از محل زکات با مبلغ 300 میلیون ریال توسط دهیاری به بهره‌برداری رسید. ساختمان دهیاری روستایی مهدویه با زیربنای 120 مترمربع و اعتبار 300 میلیون ریال توسط دهیاری روستا افتتاح شد.

کلنگ‌زنی گازرسانی روستای تله‌جرد سفلی و علیا با اعتبار 2 میلیارد و 172 میلیون ریال به همت شرکت گاز شهرستان ملایر انجام گرفت.

افتتاح مقاوم‌سازی و احداث 29 واحد مسکونی همزمان در روستای دره چنار توسط بنیاد مسکن با اعتبار 2 میلیارد و 412 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر در حاشیه این مراسم گفت: هدف از حضور در روستاها شناسایی مشکلات و برطرف کردن آنهاست.

مصطفی آزادبخت با اشاره به اینکه به دنبال کم کردن فاصله بین شهر و روستا هستیم، افزود: آبادانی را ادامه خواهیم داد؛ چون مردم را داریم و بهسازی روستاها از اولویت‌های ماست.