به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل تیم پاس همدان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و معاونان ایشان و اعضای هیات فوتبال استان و کارکنان پاس در دفتر این باشگاه برگزار شد و مهندس بهرام یدی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه معرفی شد.

در این نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: در جلسه هایی كه در هفته جاری داشتیم گزینه های متعددی را برای مدیرعاملی در نظر داشتیم و سرانجام پس از تحقیق و اعلام برنامه از سوی گزینه ها، بهرام یدی که از پیشکسوتان فوتبال استان و از افراد آشنا به مدیریت در لیگ است را به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه معرفی كردیم.

وی ادامه داد: وقتی صحبت از جابه جایی و تغییرات مدیریتی در باشگاه پاس همدان شد، برخی گمانه زنی های خود را آغاز کردند اما با هیچ گزینه ای برای تصدی این سمت مذاکره نکردیم.

سید عبدی افتخاری گفت: رمضانی نیز در پنج سال گذشته خدمات ارزنده ای به فوتبال استان داشته اند و انتظار داریم از این پس نیز به عنوان یک پاسی و شهروند همدانی به این تیم کمک کنند.

وی افزود: امروز باید همگی قدرتمندانه از مدیرعامل این تیم حمایت کنیم و هیات مدیره نیز برای موفقیت مهندس یدی و تیم پاس از چیز تلاشی فروگذار نخواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد: تغییر و تحول در فوتبال و عرصه مدیریتی یك امر طبیعی است و درر همه جای دنیا تغییر و تحولاتی را در مدیریت شاهد هستیم و این امر در پاس همدان مستثنی نیست و امیدواریم این تیم ریشه دار و قدیمی به موقعیت قبلی خود بازگردد.

یدی نیز در این مراسم گفت: امیدوارم بتوانم ادامه دهنده فعالیت های مثبتی در تیم پاس همدان باشم و تیم را به شرایط عادی خود بازگردانم.

وی ادامه داد: هدف ما در لیگ امسال طبق قولی که به استاندار همدان داده ایم صعود به لیگ برتر است و باید برای رسیدن به این خواسته تلاشمان را دوچندان کنیم.

مالک باشگاه الوند در مورد وضعیت این تیم نیز افزود: هنوز برنامه خاصی برای این تیم نداریم و در صورت امکان قصد داریم این تیم را به شهرداری همدان واگذار کنیم.

مدیرعامل سابق پاس نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: در این مدتی که در پاس فعالیت کردم با بیشتر طلبکارانی که از پاس طلب داشتند تسویه حساب کردم.

وی تاکید کرد: سال گذشته علارغم سختی هایی که بود تیم را به پلی آف رساندم اما مقابل ذوب آهن آن هم بنا به دلایلی ناکام ماندیم.

رمضانی ادامه داد: در ابتدا این فصل اوضاع پاس خوب نبود و شاید اگر حمایت های  استاندار همدان و افتخاری مدیرکل ورزش و جوانان استان نبود این تیم در نیم فصل دوم منحل شده بود.

وی افزود: برای خانواده ورزش همدان آرزوی موفقیت می کنم و از زحمات نیکبخت و افتخاری نیز نهایت تشکر را دارم زیرا افتخاری همیشه حامی پاس بوده و هست.

در پایان این مراسم طی حکمی از سوی محمدناصر نیکبخت استاندار همدان و رئیس هیئت مدیره پاس همدان و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر از زحمات عبدالحمید رمضانی مدیرعامل سابق پاس همدان، بهرام یدی به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه پاس همدان معرفی شد.