به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، محمد جواد موسوی در جلسه كمیته ارتقای بیمه طلایی فرهنگیان، اظهار داشت: فضای صمیمی و تعاملی كه بین شركت سهامی بیمه ایران و آموزش و پرورش وجود دارد موانع و مشكلات را به حداقل رسانده است و باید به سمت و سویی حركت كنیم كه طرح بیمه طلایی به بهترین نحو ممكن برای خدمت بیشتر به فرهنگیان به تلاش خود ادامه دهد.

موسوی تعداد كارت های صادر شده از اول طرح در استان را 39 هزار فقره اعلام كرد و افزود: تا كنون 43 میلیارد و 500 میلیون ریال حق بیمه و هزینه درمان به فرهنگیان استان همدان پرداخت شده است.

مدیركل آموزش و پرورش استان همدان نیز در این جلسه اظهار داشت: تمام خدماتی كه برای فرهنگیان انجام می شود برای خدمت بیشتر به دانش آموزان و ارتقای سطح آموزش و پرورش است.

عباس حسنی محتشم افزود: اگر معلمان دغدغه كمتری داشته باشند با فكر آسوده خدمت بیشتر و كیفی تری در رابطه با آموزش به دانش آموزان خواهند کرد.

وی خطاب به مسوولان شركت سهامی بیمه ایران در استان گفت: ما كاركنان بیمه ایران را جزو خانواده بزرگ فرهنگیان می دانیم و امیدواریم با توجه به نگاه منطقی و درست مسوولان بیمه ایران نسبت به جایگاه آموزش و پرورش و معلمان و تعامل و همدلی بیشتر شاهد اجرای سیاست های موفقیت آمیز این طرح دولت خدمتگزار و آموزش و پرورش باشیم.

مدیركل آموزش و پرورش اظهارداشت: قرارداد بیمه طلایی بازنشستگان در حال پیگیری است و بازنشستگان عزیز هم صاحب بیمه طلایی خواهند شد.

وی از مسوولان بیمه ایران خواست هنگام مراجعه‌ فرهنگیان نهایت همكاری و تكریم آنان را در دستور كار خود داشته باشند.

در این جلسه مقرر شد موضوع قرارداد پزشكان متخصص و مجرب با بیمه ایران در شورای آموزش و پرورش مطرح و پیگیری و همچنین هزینه های پزشكی در كوتاه ترین زمان از سوی بیمه گر پرداخت شود.