به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، محمد بداغی در اولین جلسه ستاد اسكان به منظور آمادگی مدارس برای پذیرش و اسكان میهمانان نوروزی، اظهارداشت: مدارسی كه برای اسكان فرهنگیان در نظر گرفته می شوند باید شرایط لازم را برای استفاده فرهنگیان در تعطیلات نوروز داشته باشند و مدارسی كه شرایط لازم را ندارند می بایست از لیست مدارس اسكان خارج شده یا به نحوی تعمیر و تجهیز شوند كه شرایط مورد نظر را پیدا كنند.

وی افزود: مسوولان ستادها از امروز باید وضعیت موجود مدارس را بررسی کنند و اگر مدارس نیاز به تعمیر و تجهیز دارند اقلام مورد نیاز را از اداره كل آموزش و پرورش درخواست نمایند تا به موقع این اقلام تهیه شود.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش همدان گفت: یكی از برنامه های مهم وزیر آموزش و پرورش توجه به رفاه و تكریم فرهنگیان است كه با تمام توان پیگیر آن شده و ما هم در استان وظیفه خود می دانیم كه با توجه به ظرفیت و امكانات موجود با حداكثر توان در خدمت فرهنگیان كشور باشیم.

محمد بداغی از مدیران مدارس خواست نسبت به آماده سازی مدارس برای اسكان نوروزی و توجیه سرایداران اقدام کنند و فضای مدارس را به نحوی آماده كنند كه در شأن فرهنگیان باشد.