به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، حجت الاسلام سید موسی حسینی مجد در نشست ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اظهار داشت: ملت ایران با تبعیت از دین مبین اسلام و فرهنگ عاشورایی و تبعیت از دستورات ولایت فقیه توانستند تمامی ترفند ها و تحركات علیه این انقلاب را بی اثر کنند و بر محبوبیت روز افزون این نظام بیفزایند.

حسینی مجد وحدت و برادری در بین مسوولان و مردم را عامل دیگر شكست دشمن در طراحی شیوه های مختلف برای ضربه زدن به این نظام الهی دانست و افزود: ایجاد تفرقه و نفاق در بین جامعه و بدبین كردن مردم نسبت به انقلاب یكی از اهداف بدخواهان نظام است.

وی بصیرت افزایی در بین آحاد مردم و همچنین آشنا کردن نسل جوان را با فرهنگ ایثار و شهادت یكی از ضروریات دانست و تصریح كرد: دشمن می خواهد فرهنگ ایثار و شهادت و دیانت را از مردم بگیرد كه در این زمینه همگان باید مراقب باشند.

امام جمعه اسدآباد حركت مسوولان كشوری به ویژه حركت یكپارچه مجلس شورای اسلامی را در محكوم كردن اقدام 25 بهمن ستودنی دانست و تصریح كرد: دشمنان و بدخواهان نظام از همین شیوه اتحاد و استقلال ملت ایران و مسوولان می ترسند.

وی تاكید كرد: مردم ایران به ماهیت واقعی سران فتنه پی بردند و به همین دلیل است كه آنها را همراهی نكردند و این باید برای سران فتنه درس عبرت شود.

فرماندار اسدآباد نیز گفت: افرادی كه مامور اجرای دسیسه های شیطانی دشمنان شده اند یك روزی در صف انقلاب قرار داشتند به همین دلیل همه باید مراقب باشند.

مصطفی آزادبخت افزود: كسانی كه تا دیروز حامی انقلاب و ولایت بودند امروز علیه این نظام توطئه چینی و فتنه گری می كنند و این نشانه خودخواهی و بی دینی سران فتنه است.

وی با بیان اینكه كسانی كه آب به آسیاب دشمن می ریزند دشمن واقعی این ملت هستند، تصریح كرد: سران فتنه كه از آن سوی مرزها خط می گیرند عملا محبوبیت و جایگاه مردمی خود را از دست داده اند. 

آزادبخت هوشیاری و بصیرت و حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را باعث خشم دشمنان دانست و اظهار داشت: امروز به بركت هدایت های حكیمانه و پیامبر گونه امام خمینی(ره) و رهبری فرزانه انقلاب پایگاه انقلاب اسلامی در جهان رو به افزایش است و این استكبار را بیشتر نگران كرده است.

فرماندار اسدآباد وحدت حاكم بین مسوولان كشوری و مردم، آگاهی و حضور به موقع مردم در دفاع از ارزش های دینی و انقلابی و ولایت فقیه را رمز پیروزی انقلاب اسلامی عنوان و تصریح كرد: همه مردم در حفظ و پاسداری از جایگاه ولایت فقیه به عنوان ستون و پشتوانه انقلاب وظیفه شرعی و دینی دارند.

وی همچنین از افزایش اعتبارات فرهنگی خبر داد و بیان داشت: برای انجام كار فرهنگی به ویژه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هر مقدار كه اعتبار نیاز باشد تخصیص داده می شود.

در پایان در مورد استفاده مطلوب از ظرفیت های موجود نظیر شهدا و فرهیختگان فرهنگی همچون سید جمال تبادل نظر شد.