علی شایان در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در همدان، اظهار داشت: از سری مسابقات هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر باشگاه های كشور جام خلیج فارس فروش بلیت بازی دو تیم پاس همدان و سپاهان اصفهان فردا از ساعت 12در ورودی استادیوم قدس همدان آغاز می شود.

شایان افزود: تعداد دو هزار بلیت نیز با مساعدت رییس هیأت فوتبال استان به کانون هواداران پاس ارائه شده است تا هواداران پاس که در قالب کانون هواداران هستند رایگان وارد ورزشگاه شوند. 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار برنا مبنی بر درج خبر بلیت فروشی بازی پاس همدان و سپاهان اصفهان در سایت رسمی هیات فوتبال استان همدان و رایگان اعلام شدن تماشای این دیدار توسط سایت رسمی باشگاه پاس همدان، اعلام كرد: بر خلاف درج خبر توافق هیات فوتبال و باشگاه پاس برای تماشای رایگان بازی پاس همدان و سپاهان اصفهان هیچ گونه صحبتی بین مسوولان هیات و باشگاه نشده و سایت پاس اقدام به درج این خبر کرده است.

مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال استان گفت: تماشاگران خونگرم و فوتبال دوست همدانی برای تشویق تیم محبوب خود، روز جمعه به ورزشگاه بیایند تا پاس بتواند با تکیه بر هوادارانش بر تیم سپاهان اصفهان غلبه كند تا از بحران نتایج هفته اخیر خارج شود.