به گزارش خبرنگار برنا از همدان به نقل از روابط عمومی شهرداری همدان، هادی خانجانی پیش از این مدیر امور ایثارگران و فرمانده پایگاه مقاومت شهرداری همدان بوده است و در كارنامه خود سوابقی چون مدیر منطقه 2 شهرداری همدان، معاون شهردار منطقه 1، مدیرعامل سازمان پایانه‌ها، مدیر امور اداری و شهردار شهر قهاوند را دارد.

محسن زهری معاون اداری و مالی شهرداری همدان در این خصوص گفت: موقعیت ژئوپولتیك همدان و همجواری آن با استان‌های مركزی، كرمانشاه، كردستان و زنجان به عنوان پل ارتباطی غرب كشور از یك سو و از سوی دیگر حضور آرامگاه نام‌آوران فرزانه بسیاری چون بوعلی سینا، باباطاهر، عین‌القضات و... در كنار آثار تاریخی فراوان و قابلیت گردشگری و اماكن تفریحی و تفریحگاه‌های شهری، سیاحتی و آب و هوایی با طراوت در جای جای شهر و همچنین وجود زبان‌های متعدد و آداب و فرهنگ غنی باعث شده تا محور گردشگری شهر مورد توجه ویژه قرار گیرد.

محسن زهری افزود: ‌از این رو شهرداری همدان در جهت رفاه حال گردشگران و با در نظر گرفتن ضرورت‌ها و الزام‌های ناشی از نیاز گردشگران مدیریت گردشگری را به عنوان یكی از زیرمجموعه‌های معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان ایجاد كرده است.