به گزارش خبرگزاری برنا از همدان به نقل از روابط عمومی اداره کل تربیت بدنی استان همدان، صادق گودرزی، کشتی گیر آزادکار وزن 74 کیلوگرم کشورمان گفت: برای کسب افتخار در المپیک لندن تمرینات خود را از سر گرفته‌ام و حالا رویایم کسب مدال در این رقابت‌هاست.

وی ادامه داد: پس از کسب مدال نقره در رقابت‌های جهانی مسکو قول دادم با کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی ناکامی در دیدار نهایی پیکارهای جهان را جبران کنم.

دارنده مدال نقره جهان تصریح کرد: با کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی گوانگژو برنامه جدیدم برای موفقیت در رقابت‌های المپیک لندن آغاز شده است و در اولین گام باید در رقابت‌های جهانی ترکیه در سال آینده سهمیه حضور در این مسابقات را کسب کنم.

قهرمان وزن 74 کیلوگرم کشتی بازی های آسیایی گوانگژو تاکید کرد: به همین دلیل پس از بازگشت از گوانگژو تمریناتم را در تهران از سر گرفته‌ام تا بتوانم آمادگی‌ام را حفظ کنم و اولین برنامه‌ام حضور در رقابت‌های لیگ برتر است و برای شرکت در این مسابقات با چند تیم در حال مذاکره هستم.

وی تصریح کرد: سطح رقابت‌های جهانی با بازی‌های آسیایی متفاوت است و باید تمریناتم را سخت و با برنامه دنبال کنم تا بتوانم مقابل رقبایی مثل "دنیس چارگوش" روس به پیروزی برسم.

گودرزی تصریح کرد: هدفم کسب مدال در رقابت‌های المپیک لندن است و برای رسیدن به یک مدال خوشرنگ همه سختی‌ها را به جان می خرم.