به گزارش خبرنگار برنا از همدان، حسین شهریاری نایب رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در مجمع انتخاب رییس جدید به هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان همدان، گفت: این دو رشته ورزشی قدمتی 50 ساله در كشور دارد واز این رو به تجهیزات سخت افزاری و زیربنایی استاندارد نیاز دارد.

وی بیان داشت: خوشبختانه رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی در استان های مختلف كشور پیشرفت های قابل توجهی داشته و اكنون نیز در سطوح بین المللی شاهد افتخارآفرینی استعدادهای این دو رشته هستیم.

شهریاری اظهار داشت: این پیشرفت ها حاصل تلاش هیات های استانی در تدوین برنامه منظم و كارآمد است و انتظار داریم ادارات كل تربیت بدنی استان ها نگاه ویژه ای به این دو رشته داشته باشند.

وی یادآور شد: هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان همدان نیز همواره هم سو با فدراسیون در حركت بوده و با فعالیت بیشتر می تواند به عنوان قطب موتور كراس در غرب كشور مطرح شود.

شهریاری با بیان اینكه فدراسیون در چهار سال اخیر توانسته مقام دوم مسابقات آسیایی را داشته باشد، گفت: با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در همدان، این استان می تواند با گسترش فعالیت ها و راه اندازی پیست اختصاصی در مسابقات بین المللی بدرخشد.