به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، آیت الله غیاث الدین طه محمدی امام جمعه همدان در نشست با معاون فرهنگی ستاد احیای امر به معروف استان همدان گفت: انجام و اجرای بهینه فریضه امر به معروف و نهی از منكر مانند سایر برنامه‌ها نیازمند برنامه ریزی دقیق و منسجم است.

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منكر استان همدان با بیان اینكه برای احیای این فرایض اختصاص اعتبار لازم و صرف بودجه ضروری است از نمایندگان مجلس، دستگاه قضا، دانشگاه‌ها، حوزه های علمیه و هیأت‌های مذهبی خواست با بهره گیری از امكانات در احیای این فرایض بیش از گذشته تلاش كنند.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اثری كه در گفتار با محبت آمر به معروف وجود دارد با هیچ ابزاری قابل مقایسه نیست و سایر فرایض در مقابل آن همانند قطره در برابر اقیانوس هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان افزود: خداوند زبان و گفتار را در اختیار بشر قرار داد تا از این نعمت برای اصلاح و سعادت جامعه بهره گیرند.

آیت الله طه محمدی بیان همراه با رأفت و مهربانی را از شرایط امر به معروف برشمرد و گفت: تذكر لسانی اساس دعوت به خیر و نیكی است.

محمد جواد بیات معاون فرهنگی ستاد احیای استان نیز در این نشست گزارشی از همایش سراسری ستاد احیای كشور در هرمزگان ارایه كرد و از تشكیل شورای فرهنگی ستاد احیا در سراسر كشور به ریاست نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها خبر داد.