به گزارش خبرگزاری برنا از همدان به نقل از روابط عمومی باشگاه پاس، سیدعبدی افتخاری در پایان بازی دو تیم پاس و راه آهن که به برد یک بر صفر پاسی ها منجر شد، اظهار داشت: امروز شاهد حضور چشم گیر هواداران در ورزشگاه بودیم که همگی تشنه پیروزی تیم خود بودند و با تشویق های آنان این خواسته تحقق پیدا كرد.

افتخاری افزود: سومین پیروزی متوالی تیم پاس پس از مدت ها در لیگ برتر امسال در حالی رقم خورد که هر بازی حکم فینال را برای این تیم دارد.

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان با اطمینان به اینکه پاس در لیگ برتر ماندگار است، گفت: این تیم شایسته حضور در لیگ برتر است و همه اعضای تیم و دوستداران پاس می کوشند تا این هدف تا پایان لیگ تحقق یابد.

وی تصریح کرد: بازیکنان تیم در دیدارهای اخیر بسیار جانانه و منطقی بازی کرده اند و این وضعیت مطلوب نشانگر تلاش کادر فنی در احیای دوباره تیم است.

مدیرکل تربیت بدنی همدان افزود: برای ما خوشحالی هواداران و اعتلای تیم در لیگ برتر هدف اصلی است و اکنون که مشاهده می کنیم خیل عظیمی از تماشاگران در ورزشگاه حضور می یابند، به خود می بالیم.

سید عبدی افتخاری در پایان با قدردانی از اتحاد و انسجام صورت گرفته از سوی اعضای باشگاه پاس بیان داشت: بدون تردید همه دست اندرکاران پاس برای موفقیت تیم در لیگ برتر از هیچ کوششی فروگذار نیستند.