به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، كرم ‌رضا پیریایی در دوم سفرهای شهرستانی خود به شهرستان بهار در شورای تأمین مسكن استان همدان با بیان اینكه مدیران باید در زمینه ارایه دقیق آمار و ارقام توجه لازم را داشته باشند، اظهار داشت: به طور قطع توجه به این اصل مهم منجر به كسب نتایج بهتر و مثبتی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده می‌شود.

وی گفت: تصمیم‌گیری‌ها و وعده‌های دولت در سال 90 با نگاه به هدفمندی یارانه‌ها است و منطقی است كه نگاه مضاعف دولت برای یكسان‌سازی طراحی و كارها را به دنبال دارد.

استاندار همدان اضافه كرد: سال آینده باید تلاش‌های ویژه و مناسبی از سوی مسوولان در همه بخش‌های استان صورت گیرد تا شاهد ارایه خدمات بهتر به مردم باشیم.

وی ادامه داد: همه باید بر اساس پارامترهای مشخص و تعریف شده گام بردارند تا ضمن ارایه خدمت مطلوب، رضایت خاطر مردم نیز فراهم شود.

پیریایی با اشاره به اینكه جلسات هدفمند كردن یارانه‌ها از روز سه‌شنبه با بررسی كیفیت نان آغاز می‌شود، تصریح كرد: با توجه به وعده 10 روزه مبنی بر ارتقای كیفیت نان، اكنون 14 روز از مهلت آن می‌گذرد و به همین دلیل جلسه‌ای با حضور فرمانداران تمام شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی گفت: در این روز بهترین‌های هر نوع نان مشخص می‌شود تا كیفیت و مرغوبیت نان در هر شهرستان با توجه به بازرسی فرمانداران آشكار شود.

استاندار همدان ابراز داشت: مصالح ساختمانی، اجناس، سوخت و حمل‌ و نقل موارد دیگری هستند كه به ترتیب باید نسبت به بررسی آن اقدام كرد تا با توجه به هدفمندكردن یارانه‌ها دغدغه‌های موجود در این بخش‌ها نیز حل شود.