به گزارش خبرگزاری برنا، آیت الله ابوالقاسم وافی در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در یزد، گفت: نهم دی ماه 1388 در تاریخ انقلاب اسلامی ما به دلیل حماسه آفرینی ملت در مقابل موج فتنه به روزی ماندگار تبدیل شد و حماسه باشكوه بیعت با نظام اسلامی انجام شد.

وی تصریح کرد: ملت ایران پیرو ولایت مطلقه فقیه و عاشق اهداف و آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی با حضوری آگاهانه در راهپیمایی این روز، وفاداری عمیق خود را به نظام مقدس اسلامی نشان دادند.

نماینده مردم استان یزد در مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت فهیم و با بصیرت ایران اسلامی و ساكنان دارالعباده و دارلعلم یزد نیز همگام با مردم سراسر کشور در این روز نشان دادند كه با همه وجود برای تداوم انقلاب، آماده فداكاری و جانفشانی هستند.

وافی تصریح كرد: با این حضور حماسی و باشكوه همه توطئه های دشمنان داخلی و خارجی و كسانی كه برای نظام اسلام و قرآن، خواب های آشفته دیده بودند، نقش بر آب شد.

وی با تاکید بر این اصل که ولایت فقیه و عمل به منویات مقام عظمای ولایت با گوشت و پوست تك تك ملت هوشیار ما عجین شده و تا آخرین لحظه از دستاوردهای آن دفاع می كنند، افزود: راه حقیقی این ملت همان گام نهادن در مسیر ولایت و ارزش ها است و تا ملت در این مسیر نورانی حركت می كند هیچ دشمنی به اهداف خود نخواهد رسید.