به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، شوراهای اطلاع رسانی و هماهنگی روابط عمومی استان یزد در بیانیه ای از مردم استان یزد برای شرکت در راهپیمایی روز جمعه دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است: اغتشاش و فتنه گری دشمنان اسلام و انقلاب در 25 بهمن ماه كه موجب رنجش خاطر و تأثر هر انسان با بصیرت و آزادیخواهی می شود، خشم و انزجار شدید ملت رشید، شریف و عاشورایی ایران را به همراه داشت.

حركت تعدادی فتنه گر و منافق که همصدا و همسو با دشمنان قسم خورده ملت مسلمان و شهیدپرور میهن عزیز اسلامی، به هتاكی و حرمت شكنی ستون خیمه انقلاب که همان اصل مترقی ولایت فقیه است، پرداختند، اقدامی مشمئز کننده و ساختار شکن است که از سوی هیچ انسان آزاده و شریفی تحمل نخواهد شد.

در شرایطی كه قیام مردمی ملت مصر و سایر كشورهای اسلامی بار دیگر صحنه‌های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را در ذهن ها تداعی می کند، آمریكای جنایتکار و ایادی استکبار جهانی با تحریك فتنه‌گران درصدد هستند افكار جهانیان را از قیام ملت‌های اسلامی منحرف و هراس خود را از این موج و خیزش عظیم استکبار ستیزی مردم بلاد اسلامی به تبعیت از انقلاب مردم ایران پنهان کنند ولی می بینیم سران فتنه با حركات مشمئزکننده خود و سرسپردگی در برابر دنیای كفر و نفاق، قصد بازگشت به آغوش ملت شریف و ولایتمدار را ندارند و بی تردید مردم غیور ایران اسلامی نیز بیش از این، خیانت‌های آنان را تحمل نخواهند کرد.

اما دشمنان و منافقان کوردل بدانند نظام مقدس جمهوری اسلامی، نظامی الهی، قدسی و ملکوتی است که رهبری آن را ولی فقیه و نایب بر حق امام زمان(عج) بر عهده دارد که به رغم همه توطئه های دشمنان بیرونی و داخلی و فتنه گران، همانگونه که در طول سی و دو سال گذشته مردم با اطاعت از ولی فقیه در صحنه های مختلف، حضوری فعال و مسئولانه داشته اند، همچنان مسیر خود را پر صلابت ادامه خواهند داد.

مردم همواره با هوشیاری و بصیرت در صحنه مقابله با جنگ نرم، مجری فرامین و پشتیبان رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مدظله العالی) هستند و در روز جمعه نیز در راهپیمایی سراسری، این مهم را اثبات خواهند کرد.

شوراهای اطلاع رسانی و هماهنگی روابط عمومی های استان یزد، نیز به سهم خود ضمن درخواست از مسئولان دستگاه های امنیتی و قضایی برای برخورد قاطع و بدون اغماض با عاملان و مسببان اصلی این اقدامات هنجار شکنانه، از مردم مسلمان و دلاور دیار دارالعباده و دار العلم یزد دعوت می نماید همگام با همه ملت شهیدپرور ایران اسلامی ضمن شرکت در راهپیمایی روز جمعه ،ضمن محکومیت حوادث تلخ و منزجر کننده اخیر، بار دیگر با آرمان های بلند امام راحل عظیم الشان(ره) تجدید میثاق کرده و وفاداری خود را نسبت به ولایت فقیه و پیروی منویات رهبر فرزانه انقلاب(مدظله العالی) اعلام کنند.