به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، محمدرضا فلاح زاده در این پیام آورده است: ملت عزیز ایران اسلامی در حالی ایام سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به سرور نشستند که چند روز پس از آن، فتنه گران و ایادی استکبار جهانی، گستاخانه و بی پروا، بار دیگر حریم ها را شکسته و حرمت ها را هتک کردند تا سردمداران استکبار جهانی را برای لحظاتی چند شاد کنند، غافل از اینکه ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی با هوشیاری هر چه تمام، در حمایت از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی که برای حفظ آن بسیاری از جوانان خود را تقدیم کرده اند، از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تا آخرین قطره خون خود در پای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، ایستاده اند.

تحرکات اخیر فتنه گران، مقام شامخ ولایت فقیه را نشانه رفته تا مگر استقلال و آزادی را از مردم گرفته و جمهوری اسلامی را از هستی ساقط کنند. اما چنانکه دیدیم مردم آگاه و بصیر در جای جای ایران اسلامی، به دشمنان و فتنه انگیزان این نکته را متذکر شدند که هرگونه نقشه ای با این اهداف شوم، نقش بر آب است.

ملت شریف ایران اسلامی، آن سخن گرانسنگ و پر بهای امام راحل عظیم الشأن(ره) را از یاد نبرده اند که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید، تا به مملکت شما آسیبی نرسد». مردم غیور و حماسه ساز ما بر این نکته مصرند و ایمان دارند که انشاالله پرچم عدالت و آزادی، توسط رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) به دست مصلح موعود، حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحنا لتراب مقدمه فدا) سپرده می شود و انقلاب اسلامی ایران به انقلاب جهانی حضرت ولی عصر(عج) پیوند خواهد خورد.

لذا اینجانب ضمن محکومیت شدید حوادث روز 25 بهمن ماه، بیداری مردم مسلمان ایران را ارج نهاده و از همه مردم استان یزد، برای شرکت در راهپیمایی سراسری بعد از نمازجمعه دعوت می کنم. موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.