به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، بانوان یزدی از صبح امروز، 16خرداد تا 23 خرداد امسال به مدت هشت روز مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام برای شرکت در مراسم اعتکاف اقدام کنند.

ثبت نام اعتكاف در بخش بانوان به صورت كاملا اینترنتی انجام می‌گیرد و علاقمندان به شركت در این مراسم معنوی می‌توانند با مراجعه به سایت http://www.tebyanyazd.ir اقدام به نام‌نویسی کنند.

علاقمندان با مراجعه به این سایت می‌توانند وجه حضور در اعتكاف به مبلغ 150 هزار ریال را از طریق كارت‌های بانكی عضو شتاب پرداخت کنند و سپس با مراجعه به بخش ثبت نام و پركردن فرم ثبت نامی در این مراسم معنوی شركت كنند.

پرداخت وجه به صورت دستی قابل قبول نیست و همچنین اسامی مساجد برگزاركننده اعتكاف نیز در ذیل سایت اعلام شده است و ثبت نام كنندگان می‌توانند مسجد و مكان مورد نظر خود را به راحتی انتخاب كنند.

تعداد 11مسجد شهرستان یزد شامل جامع اهرستان، اعظم كوچه بیوك، فاطمه زهرا(س) كوچه بیوك، موسی‌بن‌جعفر(ع) آزاد شهر، قمر بنی‌هاشم(ع) خیر آباد، اعظم نعیم آباد، مسجد الانوار بلوار نواب صفوی، مسجد چهارده معصوم(ع) امام شهر انتهای بلوار كارگر-خیابان دانش، شهید سید مصطفی خمینی حسن آباد، حضرت ابوالفضل(ع) حسن آباد و احمدآباد مشیر(ملا باشی) برای ثبت نام اعتكاف به صورت اینترنتی انتخاب شده‌اند و به دلیل محدود بودن ظرفیت مساجد، اولویت ثبت نام با افرادی است كه زودتر اقدام به ثبت نام اینترنتی کنند. 

در برخی دیگر از مساجد یزد از جمله جامع رحمت آباد، جامع گردفرامرز، جامع ابرندآباد، جامع نجف آباد،مسجد ابوالفضل(ع) حسین آباد، مهدیه نصرت آباد، جامع زارچ، حجت‌ابن‌الحسن(عج)، صاحب‌الزمان(عج) فهرج، مسجد النبی(ص) فهرج، جامع اله آباد زارچ، مهدیه شاهدیه، جامع محمد آباد و حضرت قاسم(ع) بلوار پاسداران نیز ثبت نام به صورت حضوری انجام می‌گیرد.