به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، نماینده مردم شهرستان های ابركوه، خاتم، بافق، بهاباد و مهریز در مجلس شورای اسلامی در جمع کارکنان صندوق مهر رضا(ع) ابرکوه با اشاره به فعالیت های بسیار خوب صندوق مهر رضا این شهرستان، تلاش در جهت خدمت گذاری بیشتر در سال جهاد اقتصادی را وظیفه همگان خواند.

کاظم فرهمند با اشاره به معوقات بسیار پایین این صندوق در ابرکوه، این امر را نشان دهنده اشتغال پایداری دانست که در منطقه توسط این صندوق بوجود آمده است.

وی همچنین از اعلام آمادگی خود در جهت حل مشکلات صندوق مهر امام رضا(ع) ابرکوه، از جمله مساله افزایش میزان وام مانند دیگر شهرهای استان و حل مشکل زمین جهت ساخت ساختمان نیز خبر داد.

وی همچنین در مورد تسریع در ایجاد شعبه وصول و پرداخت که از نیازهای این صندوق در ابرکوه بوده و از مصوبات دور سوم سفر هیات دولت به استان یزد نیز است نیز قول پیگیری داد.

رییس صندوق مهر رضا ابرکوه نیز در این دیدار، با تقدیر از تلاش های مسوولان استانی این صندوق، ایجاد 500 فرصت شغلی در شهرستان را با وجود امکانات بسیار کم ، نشان از توانایی بالای این صندوق در ایجاد شغل در این شهرستان دانست.

اکرمی همچنین در این دیدار به بیان برخی از مسایل و مشکلات این صندوق در شهرستان پرداخت.

کاظم فرهمند همچنین با حضور فرماندار ابرکوه، از یک کارخانه صنایع بسته بندی تحت پوشش صندوق مهر امام رضا در این شهرستان نیز بازدید نمود.