به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، معاون اداره کل زندان‌های استان در نشست مسوولان و کارشناسان انفورماتیک زندان های استان گفت: حوزه آمار و انفورماتیک در سازمان زندان ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که دقت نظر و نوآوری و انگیزه بالای کارشناسان این حوزه را می طلبد.

محمد سلیمی افزود: اهمیت واحد آمار و انفورماتیک همین بس که بارها توسط ریاست محترم سازمان تاکید شده و هر اقدامی در این حوزه به لحاظ حساسیت و نوع بهره برداری باید با رعایت مسایل امنیتی و حفاظتی مورد توجه قرار گیرد.

وی با تقدیر از تلاش کارشناسان و مسوولان انفورماتیک زندان های استان یزد افزود: خوشبختانه واحد آمار و انفورماتیک زندان های استان همچون گذشته موفق و پیشرو در تحقق اهداف سازمانی بوده و جایگاه خوبی در رده بندی کشوری دارد که باید برای حفظ ارتقای آن در سال جهاد اقتصادی بیشتر تلاش کنیم.

سلیمی گفت: متولیان انفورماتیک زندان ها که مسوولیت اجرا و نظارت بر عهده آنها گذاشته شده است، باید در کسب و ثبت اطلاعات دقت و صحت آن را به خوبی توجه و رعایت کنند چراکه کار جمع آوری و پردازش اطلاعات و آمار و بهره برداری مناسب فنی و تخصصی است که این بستر به لطف خدا در استان یزد مهیا است.

معاون اداره کل زندان های استان یزد در پایان با اشاره به کمبود نیروی انسانی گفت: با مدیریت و تقسیم وظایف خلأ مشکلات کمبود نیروی انسانی را بصورت جهادی عملیاتی و کنترل کنید تا سیستم ها به خاطر این مشکل آسیب نبیند.