به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، مدیرکل تربیت بدنی استان یزد در مراسم تجلیل از برگزار کنندگان و عوامل اجرایی همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی بر توسعه ورزش همگانی تأکید کرد و گفت: با توسعه ورزش همگانی در بین مردم و در محلات می توان شادابی و نشاط جامعه را فراهم کرد.

سید غلامرضا کمانه افزود: ورزش های صبحگاهی با حضور گسترده مردم در پارک های استان و شهر یزد برگزار می شود که مکان خوبی برای معرفی ورزش های دیگر به مردم است.

رییس هیأت ورزش های همگانی استان یزد نیز در این مراسم از برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی در شهرستان های استان خبر داد و گفت: بعد از ماه مبارک رمضان همایش های بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان های استان برگزار خواهیم کرد که امیدواریم با همکاری هیات های ورزشی این همایش ها باشکوه تر برگزار شود .

خباززاده افزود: در کانون های مساجد و محلات فعالیت های ورزشی خوبی صورت می گیرد که مکان و فضای مناسبی برای توسعه ورزش های همگانی است که هیات های ورزشی می توانند به خوبی از این فضای مناسب استفاده کنند .

در این مراسم از هیأت های ورزشی کونگ فو، ووشو، پهلوانی و زورخانه ای، جودو، هندبال، کبدی، ژیمناستیک، دوچرخه سواری، کاراته، دو و میدانی و اسکیت به دلیل حضور مستمر در این همایش تجلیل و قدردانی شد.