به گزارش خبرگزاری برنا از یزد به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، فرماندار یزد در نشست فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات استان با بیان اینكه بسیجی فردی است كه برای رضای خدا تلاش می كند اظهار داشت: اگر كسی را با كار خود خشنود كنید و یا مشكلش را حل كنید یك كار بسیجی كرده اید.

عزیزالله سیفی در ادامه به ویژگی های بسیجیان اشاره کرد و مهم ترین و بارزترین خصوصیات آن ها را پشتیبانی از ولایت مطلقه فقیه به عنوان مهم ترین اصل نظام اسلامی و میراث گرانب های رهبر كبیر انقلاب اسلامی، امانتداری و درستكاری، محافظت از بیت المال، آمادگی مقابله با تهدیدات نرم، امر به معروف و نهی از منكر و ... برشمرد و از همه بسیجیان خواست تا روحیه بسیجی را حفظ كنند.

فرماندار یزد در ادامه ضمن تقدیر و تشكر از كلیه فرماندهان و مسوولان پایگاه های مقاومت 2 بسیج ادارات از آن ها خواست خدمت رسانی به مردم را سرلوحه كار خود قراردهند.

در پایان فرزاد فرمانده حوزه مقاومت 2 بسیج شهدا ادارات ضمن تشریح اقدامات انجام شده به بیان برنامه های آتی حوزه پرداخت و از همه فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات خواست همانند گذشته فعالیت های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی خود با جدیت انجام دهند.

گفتنی است در این جلسه راه های افزایش خدمت رسانی به مردم، افزایش روحیه بسیجیان ادارات ، فعالیت های انجام شده مورد بررسی قرار گرفت.