به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، شورای اطلاع رسانی استان یزد در آستانه سفر هیات دولت به دارالعباده و دارالعلم یزد، بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه، آمده است: بار دیگر حضور مردی از جنس تلاش و مردانگی که با توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین (علیهم السلام) شعار «ما می توانیم» را سرلوحه کار خود قرار داده است، زمستان خطه کویری دارالعباده و دارالعلم یزد را بهاری می کند.

دولت دهم در ادامه سفرهای دوره ای خود به استان های سراسر کشور، در روزهای آتی میهمان قلب پر از صدق و صفای مردم خونگرم و متدین سرزمین قنات و قنوت و قناعت است.

بی تردید این سفر همچون سفرهای پیشین دستاوردها و برکات فراوانی برای پیشرفت و آبادانی استان یزد در بر دارد و فرصت بزرگ دیگری در راستای برآورده شدن آرزوهای دیرینه مردم مومن و ولایتمدار یزد محسوب می شود.

مردم همیشه در صحنه، غیور و ولایتمدار استان یزد که همواره كارنامه درخشانی در حفظ و صیانت از دستاوردهای شكوهمند انقلاب اسلامی و پیروی از منویات حكیمانه رهبر فرزانه انقلاب و حمایت از خادمین و خدمتگزاران دلسوز داشته اند، این بار نیز با حضور گرم و حماسی و استقبال از خادمان خود، دشمنان دسیسه افکن و بدخواهان نظام را مأیوس و نومید ساخته و جلوه ای زیبا از پیوند ملت و دولت را به نمایش خواهند گذاشت.

شورای اطلاع رسانی استان یزد، نیز به سهم خود از مردم این استان دعوت می کند تا در مراسم استقبال با شکوه از دکتر احمدی نژاد و هیات وزیران،که روز چهاشنبه بیست و نهم دی با حماسه آفرینی خیل عظیم مردم رقم می خورد، حضور به هم رسانند.