استاندار اردبیل: باید از همه ظرفیت‌ها برای خانه‌دار کردن مردم استفاده کنیم

استاندار اردبیل: باید از همه ظرفیت‌ها برای خانه‌دار کردن مردم استفاده کنیم

استاندار اردبیل گفت: با توجه به بالاتر بودن میزان اجاره‌نشینی در استان اردبیل نسبت به میانگین کشوری، استفاده از همه ظرفیت‌ها برای احداث مسکن ضروری است.

به گزارش برنا؛ سیدحامد عاملی در نشست مجمع عمومی انجمن خیرین مسکن‌ساز استان اظهار کرد: استان اردبیل از ظرفیت استانی و ملی بسیار ارزشمند خیرین مسکن‌ساز برخوردار است.

استاندار اردبیل اضافه کرد:باید از ظرفیت‌های ارزشمند خیرین مسکن‌ساز اردبیلی از جمله خیرانی که در برخی استان‌های دیگر کشورمان ساکن هستند، با برنامه‌ریزی جامع و دقیق و شناسایی و ارتباط و آغاز همکاری بین دستگاه‌های مرتبط، استفاده شود.

عاملی بیان کرد: متاسفانه میزان اجاره‌نشینی استان اردبیل از میانگین کشوری بالاتر است و باید از همه ظرفیت‌های موجود ساخت مسکن استفاده حداکثری شود.

وی ادامه داد: هزینه مسکن بخش قابل توجهی از هزینه‌های خانواده‌ها را شامل می‌شود و در صورت رفع دغدغه مسکن خانواده‌ها، بخش قابل توجهی از مشکلات و چالش‌های خانوارها کاهش می‌یابد.

استاندار اردبیل گفت: در حوزه احداث مسکن روستایی شرایط و ظرفیت مناسبی وجود دارد که با سرعت بالایی انجام شود و باید دستگاه‌ها اقدامات لازم را در حوزه مذکور در دستور کار قرار دهند.

در حاشیه این نشست از چند خیر مسکن‌ساز استان تجلیل شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اردبیل

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اردبیل

    اخبار برگزیده