به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، علی آذرنژاد در جریان بازدید از طرح‌های عمرانی مشگین‌شهر اظهار کرد: در کنار اجرای این پروژه که به کاهش تلفات و تصادفات منجر می‌شود، سعی و تلاشمان بر این است تا پروژه‌های دیگر زیربنایی در مشگین‌شهر به سرعت تکمیل شده و به مرحله اجرا برسد.

وی تصریح کرد: با بهره‌برداری از پنج کیلومتر اتوبان مشگین‌شهر – اردبیل، تا دو ماه آینده امیدواریم بخش‌های دیگر این پروژه نیز به سرعت اجرایی و عملیاتی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از احداث محور مشگین‌شهر – قینرجه و سرمایه‌گذاری در آب‌درمانی و منطقه گردشگری وله‌زیر و موییل خبر داد و  روند اجرای این پروژه ها را مناسب و مطلوب ارزیابی کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: با توجه به رویکرد جدید دولت در واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت آنها در تکمیل این پروژه‌ها امیدواریم اقدامات و برنامه‌ریزی‌ها به سمتی باشد تا یک روند اجرایی متفاوت و مناسبی را شاهد بوده و اقدامات مطلوب‌تر در حرکت رو به جلو انجام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: با رصد روند احداث پروژه‌ها در سطح استان و تشکیل کارگروه‌های تخصصی در این زمینه برای پیگیری اجرای پروژه‌ها انتظار می رود در مناسبت‌های پیش رو به ویژه ایام مبارک دهه فجر بسیاری از این پروژه‌های نیمه‌تمام تکمیل و افتتاح گردد.