به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، شهرام علیپور در حاشیه تمرینات تیم شهرداری اردبیل در گفتگو با خبرنگاران افزود: در راستای تقویت تیم شهرداری برای نیم فصل دوم لیگ دسته یک کشور سه بازیکن کیفی و با تجربه به این جذب شدند.

وی با بیان اینکه این بازیکنان در پست های هافیک چپ، هافبک پشت مهاجم و دفاع وسط جذب شده است، شهریار شیروند، رضا معقولی و مهران جعفری را بازیکنان جذب شده از آغاز نقل و انتقالات لیگ یک معرفی کرد.

مدیر باشگاه شهرداری اردبیل با تاکید براینکه به دنبال جذب چهار بازیکن دیگر در پست های مختلف هستیم، یادآور شد: در این خصوص با درخواست و نظارت سرمربی تیم شهرداری با چند بازیکن مد نظر برای پیوستن به این تیم صحبت شده که در روزهای آینده قطعی خواهد شد.

وی تقویت این تیم برای نیم فصل دوم را ضروری دانست و تصریح کرد: تلاش می کنیم با تقویت تیم، نیم فصل دوم را با قدرت آغاز کرده و با کسب نتایج خوب و ارائه بازی های جذاب تماشاگران را شاد کنیم.

علیپور در عین حال از جدایی شش بازیکن این تیم از آغاز نقل و انتقالات خبر داد و عنوان کرد: تاکنون جدایی روح الله نعمتی، ابراهیم کوه افکن، حسین حبیبی، مهران موسوی، مهدی ترکمان و داود شاهواروقی قطعی شده است.