به گزارش خبرگزاری برنا؛ هوشنگ بازوند روز شنبه پس از پایان نشست ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست رییس جمهوری و با حضور استانداران سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، با ببان اینکه مردم نباید فکر کنند که از ویروس کرونا در امان هستیم؛ اظهار داشت: مردم باید درعین حفظ روحیه برای شکست کرونا، پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و نسبت به این بیماری حساس باشند.

وی با تقدیر از مردم استان در شب های قدر به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی بیان داشت: مردم در این شب های بسیار ارزشمند هم در راستای پاسداشت ارزش های والای دینی اقد و هم اینکه پروتکل های بهداشتی در امر مبارزه با کرونا را رعایت کردند.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر تلاش همه مدیران برای افزایش تولید و کمک به رونق اقتصادی افزود: با توجه به خسارت های ناشی از ویروس کرونا در کشور همه باید تلاش کنیم در جامعه رونق اقتصادی ایجاد شود.

بازوند در ادامه با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده امروز ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص روز جهانی قدس گفت: در این جلسه مقرر شد که در ۲۱۸ شهر کشور که جزء شهرهای سفید در امر مبارزه با کرونا محسوب می شوند از جمله شهرهای گیلانغرب و قصرشیرین اعتراضات مردم علیه رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی در مکان های نماز جمعه بدون راه پیمایی انجام شود.

وی با بیان اینکه نماز عید فطر در مصلا و مکان های بزرگ برگزار نمی شود، اظهار داشت: مقرر شد که نماز فقط در مساجد محلات، مکان ها و فضاهای باز در شهرهای مختلف و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

استاندار کرمانشاه گفت: براساس مصوبه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد که رستوران ها در سطح شهرها و همچنین رستوران های داخل هتل ها پس از مبارک رمضان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی باز شوند.

بازوند ادامه داد: همچنین مقرر شد که مراکز علمی، مراکز مختلف فنی و حرفه ای و اماکن ورزشی نیز کار خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی شروع کنند و برای کمک به مهدهای کودک ناشی از خسارت کرونا پس از جمع بندهای لازم به این مجموعه ها کمک های لازم صورت خواهد گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: