به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان: محمد حمیدی در نشست صمیمی با حضور بخشدار مرکزی گرگان اظهار کرد: نوآوری و ابتکارات در جهت توسعه روستاها نباید تحت الشعاع وظایف اصلی مسولان مالی و ناظرین فنی دهیاری ها قرار گیرد.

حمیدی با اشاره به اهمیت توجه به روستاییان و تلاش در جهت توسعه گفت:هر تصمیم گیری در حوزه خدمات رسانی به روستاها یک رضایتمندی را به دنبال خواهد داشت و در این خصوص شرح وظایف برای هریک از ناظرین و مسولان مالی بخشداری مشخص شده و هرگونه تصمیم گیری در روستاها باید با مصوبات شورا اجرایی گردد .

فرماندار گرگان با اشاره به توازن در تقسیم بندی در روستاها به جهت رسیدگی به امورات آنان گفت: با تقسیم بندی روستاها بین ناظرین فنی و ذیحسابان در سال 99 ،خدمت رسانی برای هریک از آنان بصورت عادلانه ،رضایتمندی مردم در خدمات مطلوبتر را شاهد خواهیم بود .

حمیدی همه خدمات را فقط برای مردم و رضایت خداوند عنوان کرد و بیان داشت: زمانی که همه فعالیت ما برای مردم و رضای خداوند باشد و این خدمت رسانی بدون چشم داشت صورت گیرد، رضایت قلبی را شاهد خواهیم بود .

محمود آهنگر بخشدار مرکزی گرگان در این جلسه گفت:امروزه تعامل و همکاری بخشداری با دستگاه های مختلف ،علی الخصوص در حوزه دهیاری ها محسوس می باشد.

وی  با تقدیر از توجه فرماندار گرگان نسبت به توسعه روستاها گفت: استقرار ناظرین فنی و مسولان مالی دهیاری ها در بخشداری گرگان در چند ماه گذشته سبب گردید هم در اتلاف وقت و هزینه مراجعین جلوگیری گردد .

بخشدار مرکزی گرگان با اشاره به تعداد 60 روستای زیرمجموعه عنوان کرد : به لحاظ تعداد جمعیت بالای 9000 نفر تلاش شد برای هریک از ناظرین فنی و مسولان مالی این تقسیم بندی رعایت گردد .

اهنگر در زمینه دریافت معوقات و پیگیری مطالبات بخش گفت: با اعلام فراخوان در جهت دریافت معوقات از سال 85تاکنون بیستر این مطالبات وصول گردد .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: