به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان: حسین طلوعیان در دویست و هشتاد و ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان گرگان برگزار گردید ، گفت : از مجموع دو هزار و دویست و هفتاد و چهار میلیارد تومان تسهیلات مصوب رونق تولید برای سیصد و هفتاد و چهار طرح استان گلستان از محل اعتبارات این طرح در سال ۹۸ تعداد هشتاد و پنج طرح شهرستان گرگان با نیاز تسهیلاتی سیصد و سی میلیارد تومان به بانک‌ها معرفی شدند که بیست و نه طرح این شهرستان موفق به اخذ یکصد میلیارد تومان تسهیلات شده‌اند .

طلوعیان گفت : همچنین از محل تسهیلات تبصره ۱۸ که تقاضای هشتاد طرح و واحد استان مصوب و جهت اخذ ششصد و بیست و پنج میلیارد تومان تسهیلات به بانک‌های استان معرفی شده اند تعداد سه طرح شهرستان گرگان موفق به اخذ شانزده میلیارد تومان تسهیلات این طرح شده اند .

به گفته وی از محل تسهیلات طرح بازسازی و نوسازی نیز که تا کنون دویست و پنج طرح استان جهت دریافت هفتصد و چهار میلیارد تومان تسهیلات مصوب به بانک‌ها معرفی شده‌اند ، یازده طرح شهرستان گرگان بیست و پنج میلیارد تومان تسهیلات دریافت نموده اند .

وی با بیان اینکه دویست و شش طرح صنعتی با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری هشتصد و نود میلیارد تومان و پیش‌بینی اشتغال چهار هزار نفر در شهرستان گرگان موجود می باشند ، گفت : از تعداد یکصد و نود و نه واحد صنعتی شهرستان گرگان یکصد و پنجاه واحد در خارج از شهرک‌ها و مابقی در شهرک‌های صنعتی مستقر هستند .

طلوعیان افزود : پنج هزار و ششصد و هشتاد و هفت نفر در واحدهای صنعتی شهرستان گرگان مشغول به کار هستند .

وی همچنین گفت : از این تعداد واحد صنعتی تنها تعداد نوزده واحد ، غیر فعال هستند که تلاش خواهیم نمود با رفع مشکلات ، آنها را به چرخه تولید بازگردانیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: