به گزارش برنا،سجاد انوشیروانی در بازدید از پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام و یا در حال اجرای خلخال افزود: تلاش می‌شود تا تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره اولویت‌دار استان با استفاده از اعتبارات ملی و استانی امسال به اتمام برسد.

او گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی استان از مطالبات به حق ورزشکاران در افزایش سرانه ورزشی و لازمه توسعه ورزش نیز تحقق خواسته ورزشکاران و زمینه‌سازی برای استفاده از اماکن ورزشی مناسب برای رشته‌های ورزشی فعال در استان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهارداشت: در حال حاضر هشت طرح ورزشی نیمه‌تمام در شهرستان خلخال در انتظار تامین اعتبار برای تکمیل و بهره‌برداری هستند و پروژه احداث زورخانه خلخال فعال شده است.

انوشیروانی افزود: تکمیل پروژه‌های ورزشی شهرستان خلخال که اقدامات عمرانی و احداث آن از سالیان گذشته آغاز شده، به حدود ۸۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز خواهد داشت.

او ، به پایان رساندن پروژه‌های دارای اولویت و نیمه‌تمام ورزشی در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم با تامین منابع هر چه زودتر شاهد بهره‌برداری از مجموعه‌های درحال احداث باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه‌داد: تکمیل پروژه ساخت خوابگاه ورزشی ،اجرای چمن مصنوعی ورزشگاه پوریای ولی ، بهره‌برداری از زورخانه شهر و بهسازی و تکمیل خانه تکواندو و ساخت سالن‌های ورزشی در روستاهای طولش ، اندبیل و لمعه‌دشت از جمله طرح‌های نیمه تمام شهرستان خلخال هستند.

انوشیروانی با بیان اینکه استفاده از اوراق خزانه برای اجرا و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی موجب بی‌رغبتی پیمانکاران برای اجرای پروژه‌های ورزشی استان شده ، گفت: در کنار این مشکل اعتبارات ورزشی موجود در استان پاسخگوی مالی مناسبی برای تکمیل ده‌ها طرح نیمه‌تمام نیست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بر ضرورت جذب بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش تاکید کرد و افزود: با استناد به ماده ۲۷ تکمیل و راه‌اندازی اماکن ورزشی نیمه‌کاره با واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی می‌تواند راهگشا باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: