به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، این نشست با هدف هم افزایی بین دفاتر و آژانس های هواپیمایی  برای توسعه  پرواز های مسافری فرودگاه پیام و همچنین بررسی راهکار های لازم برای تقویت بخش مسافری فرودگاه و استفاده بهینه از ظرفیت موجود در استان برگزار شد.

در این جلسه مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام ضمن ارائه گزارشی از فرایند اخذ مجوز های لازم  و کسب استاندارد های لازم برای پروازهای مسافری فرودگاه پیام گفت: برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام از ظرفیت سرمایه گذار خارجی استفاده شده است.

نادر ثناگو مطلق اظهار امیدواری کرد: با پیگیری و حضور جدی دفاتر هواپیمایی مستقر در استان البرز و تهران نسب به توسعه پروازها اقدام شود.

در این جلسه  باریکانی مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی ضمن اعلام آمادگی سازمان هواپیمای کشورر برای  توسعه پرواز های فرودگاه پیام خاطر نشان کرد : سازمان هواپیمایی کشور امکانات لازم را برای تحقق این مهم به کار گرفته و امیدوار هستیم به زودی شاهد رونق گرفتن پروازهای مسافری در استان البرز و فرودگاه بین المللی پیام باشیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز در این نشست از اعلام آمادگی مجموعه خود برای پیگیری مطالبات دفاتر هواپیمایی خبر دادو گفت : اتفاق بزرگی در استان رخ داده است که  در حوزه گردشگری هم آثار خوبی خواهد داشت بنا براین این موضوع نیازمند حمایت و حراست برای رسیدن به هدف غایی است.

محمدی ادامه داد : قطعا جلساتی با ریاست استاندار البرز برای برنامه ریزی توسعه پرواز های مسافری فرودگاه بین المللی پیام برگزار خواهیم کرد.

در ادامه رفیعی رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران ضمن بیان اینکه توسعه  پرواز ها موجب رونق کسب وکار دفاتر هواپیمایی خواهد داشت گفت: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد هم بستگی و همدلی برای تحقق آرزوی دیرینه شهروندان استان البرز است و تمام دفاتر هواپیمایی های استان باید از ظرفیت ایجاد شده در فرودگاه پیام استفاده کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: