به گزارش خبرگزاری برنا؛ حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق فرموده حضرت امام (ره) و تفکر مقام معظم رهبری اسرائیل باید محو شود و کشوری در چند سال آینده به این نام وجود نخواهد داشت.

وی افزود: رژیم اشغالگر صیهونیست ها در سال ۱۹۴۸ توسط انگلیس مکار، حیله گر و به کمک آمریکا سرزمین فلسطین را تخریب و از آن زمان بسیاری از مسلمانان را به شهادت رساند و مردم این کشور را آواره کردند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشور فلسطین توسط یهودیان غصب و اشغال شده است و سرزمین اشغالی رژیم صهیونیستی پایدار نخواهد ماند.

وی اضافه کرد: رژیم اشغالگر قدس هر روز به دنبال ایجاد توطئه های جدید است که بتواند علاوه بر فلسطین به دیگر کشورهای مسلمان چون لبنان و سوریه ورود پیدا کند و سرزمین های بیش تری را اشغال کند.

شهریاری عنوان کرد: رژیم اشغالگر قدس دولتی بی غیرت است که به زنان و مردان رحم نمی کند و اقدام به کودک کشی می کند.

وی با بیان این که یهودیان و رژیم اشغالگر صیونیست ها مخالفان با حکومت خود را ترور می کنند؛ تصریح کرد: روز قدس اعتراض عمومی مسلمانان علیه این حکومت و دولت غاصب است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخن امان راحل که مسلمانان روزی با هم متحد شوند و هر مسلمان یک سطل آب بریزد اسرائیل از بین می رود، گفت: این رژیم اشغالگر صیهونیست ها به زودی نابود می شود.

وی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران از کشور مظلوم فلسطین نهایت حمایت معنوی و تجهیزاتی را دارد و در حالی که کشورهای چون امارات، بحرین، اردن تمام توان خود را در از بین بردن مسلمانان به کار گرفتند.

این مقام مسئول گفت: روزی خواهد آمد که مردم مسلمان در کشورهای عربی علیه آنان قیام اسلامی به پا و رژیم اشغالگر صیهونیست ها را نابود کنند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: