به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛ خادمی روز شنبه در  حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کروناکه  به ریاست دکتر روحانی و با حضور جمعی از وزرا و استانداران سراسر کشور برگزار شد ه بود با اشاره به ضرورت همکاری مردم در کنترل بیماری کرونا، اظهار کرد: در استان لرستان متأسفانه هنوز به مرحله کنترل بیماری نرسیده‌ایم و لازم است مردم نسبت به رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل ها بیشتر توجه داشته باشند .

اوضمن تاکید بر اینکه وضعیت در ۴شهرستان استان مطلوب نیست، افزود: شهرستان های خرم آباد، دورود، بروجرد و دلفان به لحاظ بیماری شرایط مناسبی نداشته و استان را در وضعیت قرمز یا زرد قرار داده اند که علاوه بر تهدید سلامت مردم، مشکلات اقتصادی را نیز در پی داشته است .

خادمی تصریح کرد: از مصوبات جلسه امروز، ساعت کاری کارمندان دولت بود که مقرر شد از ابتدای هفته آینده ادارات با تمام ظرفیت و از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۴ و ۳۰ به فعالیت خود ادامه دهند و موضوع مرخصی یک سوم کارکنان منتفی می شود .

او در پایان با اشاره به دستورالعمل جدید عنوان شده با موضوع شهید خدمت، گفت: از دیگر مصوبات امروز، مطرح شدن موضوع شهید خدمت برای افرادی که در مراکز درمانی و بهداشتی بر اثر بیماری کرونا فوت می شوند، بود که مقرر گردید در این رابطه کمیته ای تشکیل و پس از بررسی پرونده ها، در سطح ملی اقدامات نهایی انجام شود .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: