به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، سرهنگ بیژن جنتی اظهار کرد: در پی رصد و گشت زنی کارشناسان پلیس فتا در فضای سایبر، ماموران به چندین کانال و گروه محلی که اقدام به انتشار مطالب و تصاویر غیر اخلاقی می کردند مواجه شدند و شناسایی و دستگیری گردانندکان آن ها را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در ادامه کارشناسان پلیس فتا با به کارگیری اقدامات تخصصی موفق به شناسایی 3 نفر از گردانندگان این کانال و گروه ها شدند که با انجام فعالیت های پلیسی مخفیگاه آن ها را در نقاط مختلف شهرستان فردیس شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیات های جداگانه هر 3 آن ها  را دستگیر و به پلیس فتا منتقل کردند.

سرهنگ جنتی با بیان این که متهمان به جرم خود مبنی بر انتشار مطالب و تصاویر غیر اخلاقی در فضای مجازی اقرار کردند، بیان کرد: پس از تکمیل پرونده متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در پایان با هشدار به خانواده ها خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز فعالیت کودکان و نوجوانان خودشان در فضای مجازی را مدیریت و به صورت مداوم با بازدید از ابزار الکترونیکی آن ها فعالیت شان را کنترل کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: