به گزارش خبرگزاری برنا: حجت الله نریمانی در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق تابعه استان که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت : دستورالعمل فعالیت های تابستانی به واحد های اداری و آموزشی استان ابلاغ می شود .

 وی به زمان ثبت نام دانش آموزان برای فعالیت های تابستانی نیز اشاره کرد و گفت: هفته اول و دوم تیر ماه جاری ، مهلت ثبت نام دانش آموزان است .

 وی با بیان اینکه فعالیت های تابستانی از ۱۵ تیر ماه آغاز و تا ۳۰ مرداد به مدت ۴۵ روز خواهد بود ، گفت : ۹۵ درصد فعالیت ها در فضای مجازی و در بستر شبکه شاد پی بینی شده است .

 نریمانی با بیان اینکه محور فعالیت ها، گرامیداشت سال جهش تولید با شعار هر دانش آموز یک مهارت است؛ گفت: مهارت های ارتباطی معرفتی و هویتی و بصیرتی مهارت های حرفه ای، مهارت های فرهنگی و هنری شادی بخش، مهارت های اقتصادی و اشتغالزایی و مهارت های ورزشی و سلامت محور های پنجگانه فعالیت های تابستانی امسال است.

 معاون پرورشی و فرهنگی استان هم چنین با بیان اینکه بخشی کوچکی از فعالیت های تابستانی به صورت حضوری پیش بینی شده است، اظهار داشت: در صورت استقبال دانش آموزان ۵ درصد فعالیت ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار می شود .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: