به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، سردار سید یوسف مولایی دربازدید از فرودگاه پیام ضمن مناسب توصیف کردن امنیت پروازی این فرودگاه عنوان کرد: سطح امنیت پرواز در فرودگاه پیام نسبت به فعالیت های خود فرودگاه بسیار خوب است .

وی با اشاره به توسعه زیر ساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افزود: مدیریت فرودگاه در این زمینه خوب عمل کرده و بخشی از زیر ساخت هایی را که نداشتند توانسته اند کامل کرده  و از نظر تخصصی و فنی نیز با داشتن متخصصان توانمند، امکانات فنی مورد نیاز را تامین کردند.

مولایی در ادامه با اشاره به نقش این فرودگاه در توسعه استان و اینکه راه اندازی بخش مسافری پیام، کرج را 10 سال به جلو برد گفت: اعتقاد سپاه امام حسن مجتبی(ع) بر این است که راه اندازی فرودگاه بین المللی پیام، می تواند به توسعه استان در ابعاد  مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و حتی روانی کمک کند، چرا که توسعه هر چه بیشتر این فرودگاه می تواند زمینه ساز اشتغال بیشتر، توسعه حمل و نقل شهری و در کل به نفع مردم و استان است.

وی ادامه داد: به همین منظور ما نیز با توجه به دستاوردهای خوبی که پیام می تواند به استان و مردم داشته باشد از این ظرفیت موجود در استان در حد توان خودمان حمایت خواهیم کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: